zmart Digital Voltage Current Energy Meter AC80-260V 20A Japanese Instruction Manual Included
  • Digital voltage current power meter. Original Japanese instruction manual included
  • Specifications: Operating Voltage: 80 - 260 VAC Test Voltage: 80 - 260 VAC Rated Power: 20 A / 4500 W Operating Frequency: 45 - 65 Hz Test Current: 0 - 20 A Display Accuracy: 0.01 A Test Voltage: 80 - 260 VAC, Display Accuracy: 1 V Test Power: 0 - 4.5 kW (<1 kW ) / 1W ( > 1 kW) Power: 0 - 999 kWh, Display Accuracy: 1 Wh(<10 kWh)/1 kWh(> 10 kWh) Dimensions: 3.3 x 1.8 x 1.0 inches (85 x 45 x 25 mm)
Color:
Black
Manufacturer:
zmart
Part Number:
N5EKNSZ
Isin:
ITDIVNJT3PKE
scroll to top arrow
zmart Digital Voltage Current Energy Meter AC80-260V 20A Japanese Instruction...
Color:
Black
Manufacturer:
zmart
Part Number:
N5EKNSZ
Isin:
ITDIVNJT3PKE