WITTKOWARE APC-16-350 CC LED Driver with Connection Cables, Output Current Constant 350mA (12~48V/DC), 16.8W
  • Arrives
  • WITTKOWARE stands for selected, first-class products in 1A craftsman quality.
  • Compact 16 watt constant current LED power supply with input and output connection cables.
  • The power supply is equipped with built-in short circuit and surge protection.
  • Output current: 350 mA constant, output voltage: 12...48 V/DC, rated power: 16.8 W
  • Operating voltage: 90 - 264 V ~ or 127 - 370 V, power supply dimensions (L x W x H): 77 x 40 x 29 mm
Size:
APC-16-350 350mA 12~48V
Manufacturer:
WITTKOWARE
Part Number:
YLY8GJT
Isin:
IITHUXGYZTHX
  • Arrives
scroll to top arrow
WITTKOWARE APC-16-350 CC LED Driver with Connection Cables, Output Current Co...
Size:
APC-16-350 350mA 12~48V
Manufacturer:
WITTKOWARE
Part Number:
YLY8GJT
Isin:
IITHUXGYZTHX
APC-16-350 Constant Current LED Driver 350mA
Compact CC LED power supply with input and output connection cables.
Product details: constant current LED driver APC-16-350.
  • Output current: 350mA constant
  • Output voltage: 12 - 48 V/DC.
  • Rated power: 16.8 W.
  • Operating voltage: 90 - 264 V ~ or 127 - 370 V.
  • Power supply dimensions (L x W x H): 77 x 40 x 29 mm.