VS-ELECTRONIC - 147332 Keramischer Lötkolben, 230V, 30W VTSC30N1
  • Arrives
  • 230 Vac
  • keramischem Heizelement. 30W
Manufacturer:
VS Electronic Vertriebs GmbH
Part Number:
3U506DS
Isin:
IXA4GGXOQVKC
  • Arrives
scroll to top arrow
  • 230 Vac
  • keramischem Heizelement. 30W
Manufacturer:
VS Electronic Vertriebs GmbH
Part Number:
3U506DS
Isin:
IXA4GGXOQVKC
  • 230 Vac
  • keramischem Heizelement. 30W