UNION UNNY2100SC25 Mortice Deadlocks 5 Lever, Set of 10
  • StrongBOLT 2100S BS 5 Lever Mortice Deadlock 68mm 2.5in Satin Chrome Visi
  • British Standard 5 lever mortice deadlock.
  • For timber doors hinged on the left or right up to 54mm thick.
  • Anti-pick, anti-saw and anti-drill security, chamfered bolt design.
  • 10 Year guarantee.
Color:
Chrome
Manufacturer:
UNION
Part Number:
83RXEIM
Material Type:
Chrome
Isin:
IWUA9NUOPESK
scroll to top arrow
  • 10 Year guarantee.
Color:
Manufacturer:
UNION
Part Number:
83RXEIM
Material Type:
Isin:
IWUA9NUOPESK