Unika TT8.5X160BP Concrete Drill SDS Chip Top Bit
  • Uses: Concrete, blocks, brick, mortar
  • Type: TT Type
  • Dimensions: Blade diameter: 0.3 inches (8.5 mm), Total length: 6.3 inches (160 mm), Effective length: 3.9 inches (100 mm)
Size:
刃径:8.5mm
Manufacturer:
ユニカ(unika)
Part Number:
0W9KXN8
Material Type:
Carbide
Isin:
IOH5YG74LR5I
scroll to top arrow
  • Type: TT Type
Size:
刃径:8.5mm
Manufacturer:
ユニカ(unika)
Part Number:
0W9KXN8
Material Type:
Carbide
Isin:
IOH5YG74LR5I