TSUNODA Electric Power VA Pliers, 7.9 inches (200 mm), Cable Cut, Stainless Wire Cutting PW-DP200GT
  • Cable blade cutting capacity: VVF wire/diameter 0.1 inch (2.6 mm) x 3 core, IV wire/0.9 inch (22 mm) 2
  • Strong blade cutting capacity: Stainless steel wire/diameter 0.08 inch (2.0 mm), antenna support wire/diameter 0.08 inch (2.0 mm), soft copper wire/diameter 0.1 inch (3.2 mm)
Manufacturer:
ツノダ(Tsunoda)
Part Number:
YLF4VKY
Material Type:
Metal
Isin:
IFUOQD30BPLB
scroll to top arrow
TSUNODA Electric Power VA Pliers, 7.9 inches (200 mm), Cable Cut, Stainless W...
Manufacturer:
ツノダ(Tsunoda)
Part Number:
YLF4VKY
Material Type:
Metal
Isin:
IFUOQD30BPLB