TRUSCO TWPR13S4 Waterproof Paint Small Roller Blue Sander 4"
  • Dimensions (in inches): 4
  • Hair Length: 0.5 inches (13 mm)
  • Total Length: 4.1 inches (105 mm)
  • Compatible Paint: Waterproof paint, high viscosity paint
  • Compatible handles: TRF-S, TRF-L
  • Application Surfaces: Multi-purpose
  • Nylon
Size:
4インチ
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
MYE3CPL
Isin:
I9TI05CUQP8X
scroll to top arrow
  • Dimensions (in inches): 4
  • Nylon
Size:
4インチ
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
MYE3CPL
Isin:
I9TI05CUQP8X