TRUSCO TRD6-H3-30 Hex Wrench Bit 0.1 inch (3 mm)
  • Total Length: 1.2 inches (30 mm)
  • Weight: 0.2 oz (5.5 g)
  • Opposite Side Dimensions: 0.1 inches (3.0 mm)
Size:
3mm
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
Q4PCI00
Material Type:
Metal
Isin:
ISG06UUKSXU5
scroll to top arrow
  • Weight: 0.2 oz (5.5 g)
Size:
3mm
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
Q4PCI00
Material Type:
Metal
Isin:
ISG06UUKSXU5