TRUSCO TBC-25E-CR Shako Vise (Barko Type) 1.0 inches (25 mm) Cap Ring
  • Arrives
  • Diameter: 0.6 inches (16 mm)
  • Length: 0.4 inches (10.2 mm)
  • Compatible models: TBC-25E
  • 0
Size:
25mm
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
95BZRNZ
Material Type:
Metal
Isin:
INKBVRROWLG7
  • Arrives
scroll to top arrow
  • Diameter: 0.6 inches (16 mm)
  • Length: 0.4 inches (10.2 mm)
  • Compatible models: TBC-25E
  • 0
Size:
25mm
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
95BZRNZ
Material Type:
Metal
Isin:
INKBVRROWLG7
  • Diameter: 0.6 inches (16 mm)
  • Length: 0.4 inches (10.2 mm)