TRUSCO(トラスコ) 六角サラエナットダイス 並目 M20X2.5 TD6-20X2.5
  • Nominal Size: M20
  • Pitch: 0.1 inch (2.50 mm)
  • Dimensions of 2 sides: 1.4 inches (36.5 mm)
  • Thickness: 0.75 inches (19.0 mm)
  • Weight: 3.2 oz (92 g)
Size:
M20x2.5
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
2A5U16Q
Material Type:
Low Alloy Steel (SKS)
Isin:
IHPNXIOASANR
scroll to top arrow
  • Nominal Size: M20
  • Pitch: 0.1 inch (2.50 mm)
  • Weight: 3.2 oz (92 g)
Size:
M20x2.5
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
2A5U16Q
Material Type:
Low Alloy Steel (SKS)
Isin:
IHPNXIOASANR
  • Pitch: 0.1 inch (2.50 mm)