TRUSCO(トラスコ) スリーロブノブボルト Φ49 M10×20 TKB4-M10X20
  • Outer Diameter: 1.9 inches (49 mm)
  • Knob Height: 0.9 inches (23 mm)
  • Thread Dimensions: M10 x 1.5
  • Screw length: 0.8 inches (20 mm)
  • Color: Black
  • Weight: 1.6 oz (41.8 g)
Size:
Φ49
Color:
black
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
I4KQ4YO
Material Type:
Knob: Phenol, Thread: Steel (trivalent chromate)
Isin:
IXYD3L0E14UD
scroll to top arrow
  • Thread Dimensions: M10 x 1.5
  • Color: Black
  • Weight: 1.6 oz (41.8 g)
Size:
Φ49
Color:
black
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
I4KQ4YO
Material Type:
Isin:
IXYD3L0E14UD