  • Load Capacity: 145.3 lbs (66.3 kg)
  • Weight: 17.6 oz (500 g)
  • Wheel Diameter D: 3.9 inches (100 mm)
  • Wheel Width: 1.1 inches (28 mm)
  • Mounting height height: 4.8 inches (122 mm)
  • Mounting Seat A x B: 3.9 x 2.3 inches (100 x 58 mm)
  • Mounting Pitch x Y: 3.2 x 1.6 inches (82 x 40 mm)
  • Mounting hole diameter: 0.3 inches (8.8 mm)
  • Load Capacity: 164.6 lbs (646 N)
  • Type: Freedom
Size:
車輪径D(mm):100;車輪幅(mm):28;取付高H(mm):122
Color:
black
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
4OCUFEQ
Material Type:
Caster Fittings: Steel; Wheels: Elastomer resin
Isin:
IQFDOT968K7L
scroll to top arrow
  • Weight: 17.6 oz (500 g)
  • Type: Freedom
Size:
Color:
black
Manufacturer:
トラスコ中山(TRUSCO)
Part Number:
4OCUFEQ
Material Type:
Isin:
IQFDOT968K7L