  • Free US shipping
  • Arrives
  • 🟢SPECIFICATIONS - Thread diameter:14mm/Thread length:19mm/Hex size:16mm. Please check for correct specifications and measurements for your application!!!
Manufacturer:
TORCH
Part Number:
7J58NXN
Isin:
IRERHZYVQPYZ
  • Free US shipping
  • Arrives
scroll to top arrow
TORCH K7RTJC Three-Electrode Spark Plug Replace for Bosch FR5DTC Spark Plug, ...
Manufacturer:
TORCH
Part Number:
7J58NXN
Isin:
IRERHZYVQPYZ