TOP CHARGEUR * Power Supply 19 V for Asian Power Device Inc WA-40E19R
  • CE & RoHS certified
  • External power supply: 230 V AC-DC – Input 100 ~ 240 V AC, 50 – 60 Hz ✅ External power supply 230 V AC-DC – Input 100 ~ 240 V AC, 50 – 60 Hz
  • Cable length: 120 cm
  • Brand: TopChargeur
Manufacturer:
TOP CHARGEUR
Part Number:
SBVDW2B
Isin:
INUKSO6WLV3K
scroll to top arrow
  • CE & RoHS certified
  • Cable length: 120 cm
  • Brand: TopChargeur
Manufacturer:
TOP CHARGEUR
Part Number:
SBVDW2B
Isin:
INUKSO6WLV3K
Shipped from France with tracking. External power supply: 230 V to 19 V, AC-DC adapter – Input: 100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz. Polarity: + in the middle, - on the side. Cable length: approx. 120 cm.