Tajima TSK-T19-12K Durable Socket for Impact Drivers, 0.7 inch (12 mm), 0.7 inch (19 mm), 1 Piece
  • 5X more durable
  • RH construction for shock absorption
  • Absorbs axis torsion with torsion effect
  • Damper effect reduces bending stress on axis
  • Product weight: 127g
Size:
19mm
Manufacturer:
TJMデザイン(TJM Design)
Part Number:
4KK4Y0I
Material Type:
Chrome Vanadium Steel
Isin:
IKXYVZ0TZBUJ
scroll to top arrow
Tajima TSK-T19-12K Durable Socket for Impact Drivers, 0.7 inch (12 mm), 0.7 i...
  • 5X more durable
  • Product weight: 127g
Size:
19mm