sourcing map XPZ1420/3VX560 Drive Belt 1420 mm Pitch Length Rubber for Transmission
  • Size - Pitch Length: 1420mm; Inner Circumference: 1395mm; Outer Circumference: 1445mm; Top Width: 10mm; Thickness: 8mm
Manufacturer:
sourcing map
Part Number:
R9R38KG
Material Type:
Neoprene
Isin:
IUWGXWIBRVCS
scroll to top arrow
sourcing map XPZ1420/3VX560 Drive Belt 1420 mm Pitch Length Rubber for Transm...