Replacement Voice TV Remote Control Controller for LG OLED Evo C2 Series OLED77C2PUA 77”, OLED83C2PUA 83" 4k Smart TV (2022)
  • Work with LG OLED Evo C2 Series OLED77C2PUA 77”, OLED83C2PUA 83" 4k Smart TV (2022)
  • Power Supply: 2X 1.5V AAA Alkaline Battery