PB SWISS TOOLS 8452.10-10MESD 6.35 Plug Swiss Grip, ESD Compatible, Stubby Driver Handle for C6/E6 Bit Series, Total Length 2.6 inches (65 mm)
  • Total Length: 2.6 inches (65 mm)
  • Shaft Length: 0.4 inches (10 mm)
  • Shaft diameter: 0.4 in (10 mm)
  • Weight: 1.2 oz (36 g)
Manufacturer:
ピービースイスツールズ(PB Swiss Tools)
Part Number:
YTWZC1G
Material Type:
Metal
Isin:
IDTFTNII69YD
scroll to top arrow
PB SWISS TOOLS 8452.10-10MESD 6.35 Plug Swiss Grip, ESD Compatible, Stubby Dr...
  • Weight: 1.2 oz (36 g)
Manufacturer:
Part Number:
YTWZC1G
Material Type:
Metal
Isin:
IDTFTNII69YD