Panasonic JDR110V30WKM5E11HX Halogen Lamp, Dichro Premier, 110 V, 30 W, E11 Base, Medium Angle
  • Size: Mirror Diameter 2.0 inches (50 mm) x Length 2.4 inches
  • Weight: 1.8 oz (51 g)
  • Rated power consumption: 30 W
  • Beam angle (degrees): 20
  • Rated Life (h): 3,000
Size:
中角
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
2J4MQC0
Isin:
IKYZ3XWMFKHO
scroll to top arrow
Panasonic JDR110V30WKM5E11HX Halogen Lamp, Dichro Premier, 110 V, 30 W, E11 B...
  • Weight: 1.8 oz (51 g)
  • Beam angle (degrees): 20
  • Rated Life (h): 3,000
Size:
中角
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
2J4MQC0
Isin:
IKYZ3XWMFKHO