Panasonic EFD15EL11EE17F22T Pallook Ball, Base Diameter 0.7 inch (17 mm) Bulb, 60 Shape, Bulb Color, Pack of 2
  • Base: E17
  • Indoor/Outdoor Use: Indoor
  • Sealed Fixture: Not compatible
  • Power consumption: 11 W
  • Rated life 10,000 hours
  • Light Type: Fluorescent
  • Longer life and lower power consumption than incandescent bulbs 60W shape E17 base, bulb color
Size:
2個
Color:
Bulb Color
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
5CPFY65
Isin:
I7KMH6QJZYVE
scroll to top arrow
Panasonic EFD15EL11EE17F22T Pallook Ball, Base Diameter 0.7 inch (17 mm) Bulb...
  • Base: E17
  • Indoor/Outdoor Use: Indoor
  • Power consumption: 11 W
  • Rated life 10,000 hours
  • Light Type: Fluorescent
Size:
2個
Color:
Bulb Color
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
5CPFY65
Isin:
I7KMH6QJZYVE
  • Power consumption: 11 W