Panasonic 10pcs Panasonic ZNR Transient Surge Absorbers MOV Varistor 270V ERZV10D271
- Free US shipping
Arrives
- Brand: Panasonic
- Series: ZNR
- Type: Varistor
- Capacitance Rating: 350pF
- MPN: ERZV10D271
- Material: Metal Oxide
- Maximum Operating Voltage: 303V