Onishi Rules NO29DH38 for Onishi Hexagonal Dice Holder 1.5 inches (38 mm)
  • Shank Diameter: 0.25 inches (6.35 mm) (hexagonal shaft)
  • Total Length: 3.7 inches (95 mm)
  • Processing length: 1.6 inches (40 mm)
  • Compatible screw diameter: M3 - M16
  • Threaded length: 1.6 inches (40 mm)
  • For round dice with diameter of 1.5 inches (38 mm)
  • Medium Carbon Steel (S45C)
Manufacturer:
大西測定
Part Number:
MYTVAER
Material Type:
Medium Carbon Steel (S45C)
Isin:
IXQQ8LPVLRZ4
scroll to top arrow
Manufacturer:
大西測定
Part Number:
MYTVAER
Material Type:
Isin:
IXQQ8LPVLRZ4