Morimitsu TKSD-0024 Tsukami Chopsticks 0.9 inch (24 mm) Sheet Metal Tool
  • Made in Japan
  • Mouth width: 0.9 inches (24 mm)
  • Total Length: 9.2 inches (233 mm)
  • Standard Specifications
  • S45C
Manufacturer:
盛光
Part Number:
6CZ4R1T
Isin:
ITN1CDXNGWTX
scroll to top arrow
  • Made in Japan
  • Standard Specifications
  • S45C
Manufacturer:
盛光
Part Number:
6CZ4R1T
Isin:
ITN1CDXNGWTX