Miyanaga SLPS100ST S-Lock Downlight Set Φ100
  • : Japan
  • Blade Diameter: 3.9 inches (100 mm); Blade Depth: 1.2 inches (31 mm); Blade Thickness: 0.05 inches (1.27 mm); Shank Diameter: Straight
  • Blade: High-speed steel (M42)
Manufacturer:
ミヤナガ
Part Number:
Q4M2W4K
Material Type:
High Speed Steel
Isin:
IGTK4RB1A4AG
scroll to top arrow
  • : Japan
Manufacturer:
ミヤナガ
Part Number:
Q4M2W4K
Material Type:
High Speed Steel
Isin:
IGTK4RB1A4AG