MBR60200PT ASEMI Schottky Barrier Diode TO-247 / 3P Package 60A 200V Heat Sink Transistor Bipolar Transistor
  • Arrives
  • [Type Number]: MBR60200PT and other models in the same series are MBR6060PT / MBR60100PT etc.
Manufacturer:
ASEMI
Part Number:
MBM5641
Isin:
IAYR0NDNWXZX
  • Arrives
scroll to top arrow
MBR60200PT ASEMI Schottky Barrier Diode TO-247 / 3P Package 60A 200V Heat Sin...
Manufacturer:
ASEMI
Part Number:
MBM5641
Isin:
IAYR0NDNWXZX
Brand: ASEMI Product Type: MBR60200PT Schotty Barrier Diode Max Average Forward Current: 60A Max Peak Reverse Voltage: 200V Package Type: Through Hole Chip: Mikron VF: 0.87V Pin: 3 Frequency: High Frequency Package/Case: TO-247 / 3P Quantity: 5pcs