Lskioer 6.1" Touch Screen Digitizer Fits for Toyota Corolla RAV4 Camry Prius 2014-2016 Navigation GPS Radio, Replace LA061WQ1
  • Package Included: 1 x 6.1" Touch screen for TOYOTA.
Manufacturer:
Lskioer
Part Number:
RB44L45
Isin:
ICUSOQQ2VCZX
scroll to top arrow
Lskioer 6.1" Touch Screen Digitizer Fits for Toyota Corolla RAV4 Camry Prius ...
Manufacturer:
Lskioer
Part Number:
RB44L45
Isin:
ICUSOQQ2VCZX
Specification:
For GPS Navigation Touch Screen Digitizer or MDF.
MPN: JY6407
Replacement P/N: LA061WQ1 (TD)(04).
Other P/N: 86140-02470 86140-02470, 86100-02100, 86100-02020.
Size: approx. 6.1 inch(150*84mm).
Thickness: approx.1.5mm.
Working voltage: 5V.
Interface: 12-pin.
Length of FPC (flexible print circuit): approx. 33mm.