Lenovo ThinkPad L490 (20Q5/20Q6) Original USB-C Power Supply 65.0 Watt Normal Design
  • Arrives
  • This charger is suitable for Lenovo notebooks. Colour: black, design: normal, box contents: includes power cable (3-pin cable C5), dimensions (length/width/height): 110 mm / 47 mm / 30 mm
  • Voltage: 20.0 V, power strength: 3.25 amps, output power: 65.0 watts, additional output power: 5V / 2A / 10.0W and 9V / 2A / 18.0W and 15V / 3A / 45.0W and 20V / 3.25A / 65.0W, input voltage: 100-240V / 500-60 Hz, Energy efficiency: VI