Lenovo IdeaPad 110-17IKB (80VK) Original Power Supply 45.0 Watt EU Wall Plug Rounded Design
  • This charger is suitable for Lenovo notebooks. Colour: black, design: rounded, box contents: wall plug (EU), dimensions (length/width/height): 63 mm / 28 mm / 63 mm
  • Voltage: 20.0 V, power strength: 2.25 amps, output power: 45.0 watts, input voltage: 100-240V / 50-60Hz, energy efficiency: VI
  • Connector Type: Round, Connector Shape: 90° Angled, Male Outer Diameter: 4.0mm, Connector Inner Diameter: 1.7mm, Plug Length: 11.0mm, Pin in Connector: No, Length of Connection Cable from Power Supply to Notebook: Approx. 1.95 m
Color:
black
Manufacturer:
Lenovo
Part Number:
7W997J3
Isin:
IFYFFMIEZMY7
scroll to top arrow
Lenovo IdeaPad 110-17IKB (80VK) Original Power Supply 45.0 Watt EU Wall Plug ...