アイリスオーヤマ LED電球 口金直径17mm 60W形相当 電球色 全方向タイプ LDA8L-G-E17/W-6T5
  • Base Size: E17
  • Product Size (Diameter x Height): Approx. 1.5 x 3.0 inches (3.8 x 7.5 cm)
  • Rated power consumption: 7.6 W
  • Light Color: Bulb Color Equivalent/ Rated Input Current: 0.126A,
  • Power Supply: 100 V (50/60 Hz)
Size:
60w
Color:
Bulb Color
Manufacturer:
アイリスオーヤマ(IRIS OHYAMA)
Part Number:
4K24D91
Isin:
IRRDABWE5GOX
scroll to top arrow
  • Base Size: E17
Size:
60w
Color:
Bulb Color
Manufacturer:
Part Number:
4K24D91
Isin:
IRRDABWE5GOX