Kyoto Tool (KTC) HLDS2501.5 Ball Point, L-Shaped, Long Hex Wrench, Under Neck, Short Type, 0.06 inches (1.5 mm)
  • Opposite Side Dimensions: 0.06 inches (1.5 mm)
  • Neck Dimensions: 0.3 inches (7.5 mm)
  • Total Length: 3.1 inches (80.5 mm)
Size:
1.5mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
4SCZW5O
Material Type:
Plastic
Isin:
IL0S3XFOARNQ
scroll to top arrow
Kyoto Tool (KTC) HLDS2501.5 Ball Point, L-Shaped, Long Hex Wrench, Under Neck...
Size:
1.5mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
4SCZW5O
Material Type:
Plastic
Isin:
IL0S3XFOARNQ