Kyoto Tool (KTC) BP4M20TP Impact Wrench Socket, Opposite Side Dimensions: 0.8 x Insertion Angle: 0.5 x Total Length: 2.0 inches (20 x 12.7 x 52 mm), Semi-Deep Thin
  • Opposite Side Dimensions: 0.8 inches (20 mm)
  • Drive: 0.5 inches (12.7 mm)
  • Total Length: 2.0 inches (52 mm)
Size:
対辺寸法:20mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
4SCX79C
Isin:
IYFYREGWGCO3
scroll to top arrow
Kyoto Tool (KTC) BP4M20TP Impact Wrench Socket, Opposite Side Dimensions: 0.8...
  • Drive: 0.5 inches (12.7 mm)
Size:
対辺寸法:20mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
4SCX79C
Isin:
IYFYREGWGCO3
  • Drive: 0.5 inches (12.7 mm)