Kyoto Machine Tools (KTC) Oscillating Extension Bar 3/8 Inch (9.5 mm) BE3-100JW-H
  • Insertion angle: 3/8 in (9.5 mm)
  • Note: Please do not connect two or more to use
Size:
仕様サイズ:100mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
3QMRIFY
Isin:
IBGXRDLAOMVM
scroll to top arrow
Kyoto Machine Tools (KTC) Oscillating Extension Bar 3/8 Inch (9.5 mm) BE3-100...
Size:
仕様サイズ:100mm
Manufacturer:
京都機械工具(KTC)
Part Number:
3QMRIFY
Isin:
IBGXRDLAOMVM
Product Size: Insertion Square Outer Diameter: 0.7 inches (17 mm), Total Length: 3.9 inches (100 mm); Weight: 3.3 oz (95 g).