Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket (with Grip Ring), Total Length: 2.4 inches (62 mm), 0.2 inches (5 mm), 3015M.62-5
  • D: 0.7 inches (18 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)
  • Weight: 1.8 oz (50 g)
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
5I7HVU2
Isin:
IITYXTN4XTOT
scroll to top arrow
Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket (with Grip Ring), Total Length: 2.4 inc...
  • D: 0.7 inches (18 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)
  • Weight: 1.8 oz (50 g)
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
5I7HVU2
Isin:
IITYXTN4XTOT
  • D: 0.7 inches (18 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)