Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket, Total Length: 2.4 inches (62 mm), 0.4 inches (11 mm), 3010M.62-11
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)
  • Weight: 3.2 oz (92 g)
Size:
11mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
C46P8HI
Material Type:
Metal
Isin:
IQVXRBIEVSUK
scroll to top arrow
Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket, Total Length: 2.4 inches (62 mm), 0.4 ...
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)
  • Weight: 3.2 oz (92 g)
Size:
11mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
C46P8HI
Material Type:
Metal
Isin:
IQVXRBIEVSUK
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 2.4 inches (62 mm)