Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket, Total Length: 1.5 inches (38 mm), 0.4 inches (10 mm), 3010M.38-10
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 1.5 inches (38 mm)
  • Weight: 1.6 oz (48 g)
Size:
10mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
4IKMDAI
Material Type:
Metal
Isin:
I25HUDMNA7RH
scroll to top arrow
Koken 3/8 (9.5 mm) SQ. Hex Bit Socket, Total Length: 1.5 inches (38 mm), 0.4 ...
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 1.5 inches (38 mm)
  • Weight: 1.6 oz (48 g)
Size:
10mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
4IKMDAI
Material Type:
Metal
Isin:
I25HUDMNA7RH
  • D: 0.8 inches (20 mm)
  • L: 1.5 inches (38 mm)