Jetland Cabinet Hardware Handle Pull - 10-Pack, Antique Silver, 3" (76mm) Hole Centers, PW8803AS76
  • High Quality Zinc Alloy Material, Perfect Addition to Any Kitchen, Bath or Furniture Piece
  • Hole Centers / Drilling: 3" (76mm)
  • Overall Length: 5" (128mm)
  • Projection: 3/4" (20mm), Width: 3/4" (18mm)
  • 10 Per Package with M4-0.7 x 22mm metric mounting screws
Size:
3 Inch Hole Centers
Color:
Antique Silver
Manufacturer:
Jetland
Part Number:
WG21L7Q
Material Type:
Zinc
Isin:
IP4SKIHQXOPV
scroll to top arrow
Jetland Cabinet Hardware Handle Pull - 10-Pack, Antique Silver, 3" (76mm) Hol...
  • Overall Length: 5" (128mm)