INVENTRONICS (HANGZHOU) EUC-042S175DS EUC Series 42 W 1.75A 24Vdc Out Max Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver - 1 item(s)
  • Arrives
Size:
1 Piece
Manufacturer:
Inventronics
Part Number:
3SGJXRS
Material Type:
Copper
Isin:
IXKJ6RXIXIJM
  • Arrives
scroll to top arrow
INVENTRONICS (HANGZHOU) EUC-042S175DS EUC Series 42 W 1.75A 24Vdc Out Max Dim...