  • Arrives
  • Specifications: Gemerry 3D effect single eyelashes 0.07 D curl, single fast cluster eyelashes, 14 rows, 100D clusters per tray, length: 10 mm x 1.11 mm x 1.12 mm x 2.13 mm x 2.14 mm x 2.15 mm x 2.16 mm x 2.17 mm x 1.18 mm. *1 line. Bring salon quality at home.
Size:
3D Effect
Color:
3D-100D-0.07D
Manufacturer:
GEMERRY
Part Number:
YP248JY
Material Type:
Stainless Steel
Isin:
IF6HNWKFOZAN
  • Arrives
scroll to top arrow
Individual Eyelashes, 3D Effect, 100D DIY Cluster Eyelashes, 0.07 D Curl, Ind...