Hydronix HF3-10BLBK34 10" Blue Housing with Black Rib Cap, 3/4" Ports
  • 10 inch
  • NSF standard 42 certified material
  • 3/4 inch
  • Polypropylene body
  • 75 psi max. Pressure
Manufacturer:
Hydronix
Part Number:
CFOGDZY
Material Type:
Polypropylene, Buna-N
Isin:
IDBJVZ1SUUNY
scroll to top arrow
  • 10 inch
  • 3/4 inch
  • Polypropylene body
  • 75 psi max. Pressure
Manufacturer:
Hydronix
Part Number:
CFOGDZY
Material Type:
Polypropylene, Buna-N
Isin:
IDBJVZ1SUUNY
  • 10 inch
  • 75 psi max. Pressure