Hubbell LED 25W-40-C0620-D Constant Current Driver, dimmable
  • Output Current: 620mA
  • Output Voltage: 13 to 40Vdc
  • Max Output Power: 24.8W
  • Max case temp: 90ºC
  • Min starting temp: -30ºC, we ship to Canada
Manufacturer:
Thomas Research Products
Part Number:
JMFLY2M
Material Type:
Plastic
Isin:
IYHH01KEUP9H
scroll to top arrow
  • Output Current: 620mA
  • Output Voltage: 13 to 40Vdc
  • Max Output Power: 24.8W
  • Max case temp: 90ºC
Manufacturer:
Thomas Research Products
Part Number:
JMFLY2M
Material Type:
Plastic
Isin:
IYHH01KEUP9H
LED 25W-40-C0620-D
  • 25W LED Drivers.