Honeywell - POPUP2400 POPUP Air Filter 16" x 28" x 6" MERV 11 - 2 Pack
  • MERV 11 Pressure Drop: 0.24 in. wc Fits Aprilaire Air Cleaners 2 pack of factory original Honeywell Filters Filter size: 16" x 28" x 6"
Size:
2 Pack
Manufacturer:
Honeywell
Part Number:
POPUP2400
Material Type:
Carbon Fiber
Product Dimensions:
36.0 x 12.0 x 12.0 inches; 8.0 pounds
Isin:
IKBAFKV1O0CR
scroll to top arrow