Hikari Number Plate (202) 00872751-1 UP357-202
  • Type: Paste type (with tape); Mounting specifications: Adhesive tape included; Height: 1.4 inches (35 mm); Width: 2.8 inches (70 mm); Color: Number black, plate white; Display content: 8.0 inches (202 mm); Thickness: 0.08 inches (2 mm)
Manufacturer:
光(Hikari)
Part Number:
BB7PXG2
Material Type:
Acrylic
Isin:
ICUQTP7DEZTV
scroll to top arrow
Manufacturer:
光(Hikari)
Part Number:
BB7PXG2
Material Type:
Acrylic
Isin:
ICUQTP7DEZTV