Genuine CWT 12V 5A (60W) AC Adapter for Monitors, TVs, CCTV, and Other Equipment. Model: KPL-060F-VI
Part Number:
4HCCVLI
Material Type:
Plastic
Isin:
IKNGTSY6CIJP
scroll to top arrow
Genuine CWT 12V 5A (60W) AC Adapter for Monitors, TVs, CCTV, and Other Equipm...