Ganter Normelemente Nuts for T-Grooves DIN 508-12-M10-10, Strength Class 10, Burnished, Pack of 5
  • Arrives
  • Size A: 12 mm; thread d: M10; length/width: 18 m; height h: 14 mm; size k: 7 mm
  • Box contents: 5 nuts for T-grooves
  • Hardened steel: strength class 10, burnished
  • RoHS
Size:
Größe a: 12mm
Color:
gray
Manufacturer:
Ganter Normelemente
Part Number:
HTG95WB
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IH13OLK1M9R1
  • Arrives
scroll to top arrow
Ganter Normelemente Nuts for T-Grooves DIN 508-12-M10-10, Strength Class 10, ...
  • RoHS
Size:
Größe a: 12mm
Color:
gray
Manufacturer:
Ganter Normelemente
Part Number:
HTG95WB
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IH13OLK1M9R1