GAEYAELE GRL8 Liquid Timer Control Relay Electronic Liquid Level Controller 10A AC/DC24V-240V(GRL8-01,AC/DC24V~240V)
  • Arrives
  • Two Working Modes: 2 level control mode and 1 level control mode.
  • Choice Of Function: PUMP UP,PUMP DOWN.
  • Adjustable Time Delay: Sensitivity adjustable by a potentiometer.
  • Relay Status : Its working status is indicated by the LED indicator.
  • Product Size: Ultra-small size, only 18mm width, 35mm rail mounting.
Size:
GRL8-01,AC/DC24V~240V
Manufacturer:
ZHEJIANG GEYA ELECTRICAL CO.,LTD
Part Number:
BFST7ZC
Product Dimensions:
3.54 x 0.71 x 2.52 inches; 3.2 ounces
Isin:
IPSJVJWQDFRF
  • Arrives
scroll to top arrow
GAEYAELE GRL8 Liquid Timer Control Relay Electronic Liquid Level Controller 1...
Size:
GRL8-01,AC/DC24V~240V
Manufacturer:
Part Number:
BFST7ZC
Product Dimensions:
Isin:
IPSJVJWQDFRF