FLOBAL SUS304 10K SLIP ON WELD FLANGE 14100520 SUS10KSOPFF20A
  • For connecting pipes to pipes
  • Nominal Diameter (A): 20 A; Outer Diameter: 3.9 inches (100 mm); Thickness: 0.6 inches (14 mm); Number of Bolt Holes: 4; Bolt Hole Diameter: 0.6 inches (15 mm); Inner Diameter: 1.0 inches (27.7 mm); Nominal Diameter (B): 3/4 ; Working Pressure: 2.0 lbs (10 kg); Weight: 0.72 kg)
  • Stainless steel (SUS304)
  • Country of Origin: China
Size:
20A
Manufacturer:
フローバル
Part Number:
J6Z5JAG
Isin:
IUSRPUEZGIOQ
scroll to top arrow
  • Stainless steel (SUS304)
  • Country of Origin: China
Size:
20A
Manufacturer:
フローバル
Part Number:
J6Z5JAG
Isin:
IUSRPUEZGIOQ