Faithfull FAIAS100MC Adjustable Chrome Spanner 100mm (4in) 15mm Jaw Capacity
  • Easy to use: Convenient and simple use
  • Value for money
  • Quality and precision at your fingertips
Size:
100mm (4in)
Color:
Silver
Manufacturer:
Faithfull
Part Number:
NW78TJ3
Material Type:
Chrome Vanadium Steel
Isin:
IFJZP75SVEB9
scroll to top arrow
  • Value for money
Size:
100mm (4in)