Facom FCM113A8C 113A. 200mm 8C Adjustable Wrench
  • Millimetre graduations
  • Chromed body and polished jaws
  • Material: Alloy Steel
  • Presentation: chromed body and polished head faces
  • Tapered tips for optimum access
  • Right-hand button rotation
  • Range from 4 inch to 24 inch
Size:
27 mm
Color:
Silver
Manufacturer:
Facom
Part Number:
51AAU4A
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IB2PCF4TRMKE
scroll to top arrow
  • Millimetre graduations
  • Material: Alloy Steel
  • Right-hand button rotation
  • Range from 4 inch to 24 inch
Size:
27 mm
Color:
Silver
Manufacturer:
Facom
Part Number:
51AAU4A
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IB2PCF4TRMKE
  • Range from 4 inch to 24 inch