  • T10 LED Pink 2 Pieces: Equipped with 9 high luminescence efficient 3030 LED elements, 360° in all directions, with built-in CANBUS canceller, error free for most vehicles and DC 12V-24V vehicles T10 bulbs
  • Ultra Bright & Energy Saving: 350 lm of brightness, less than 2 W of power consumption, more energy saving than commercially available halogen and LED bulbs (power: 5 W)
Color:
Pink
Manufacturer:
YOBIS
Part Number:
B632N8M
Material Type:
Aluminum
Isin:
IXWEB6DXIWMH
scroll to top arrow
Explosive Light T10 LED Position Lamp/Room Lamp/License Plate Lamp, 3030 LED ...
Color:
Pink
Manufacturer:
YOBIS
Part Number:
B632N8M
Material Type:
Aluminum
Isin:
IXWEB6DXIWMH