Esco EA463HC-60 40-60mm Hose Clamp (1 piece)
  • Compatible Hose Diameter: 1.6 / 2.4 inches (40 / 60 mm)
  • Material: Band: SUS430, Screw: Steel (chromate plating)
  • Band Thickness: 0.03 inches (0.7 mm)
  • Band Width: 12mm
  • Quantity is 1
Manufacturer:
エスコ(Esco)
Part Number:
2P8ZYCE
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IMJX1GOM4CGZ
scroll to top arrow
  • Band Width: 12mm
  • Quantity is 1
Manufacturer:
エスコ(Esco)
Part Number:
2P8ZYCE
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
IMJX1GOM4CGZ
  • Band Width: 12mm